Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

AïOLI inspired by Gdańsk to inspirowana południową kuchnią i dedykowana miejskiemu stylowi życia kantyna , miejsce, w którym świeżość spotyka się ze spontanicznością. Ciepły wystrój wnętrza odzwierciedla intensywny rytm południowego stylu życia i kuchni, której symbolem jest sos aïoli – najprostszy i najstarszy sos powstały na naszym kontynencie. Każdego wieczoru miejsce to otulają nie tylko aromaty wykwintnych dań, ale także dźwięki towarzyskiej muzyki, które sprawiają że AïOLI tętni życiem niczym najpopularniejsze kantyny miast Europy. To znacznie więcej niż zwykła restauracja, to miejsce, w którym kuchnia południa łączy się ze stylem życia.

AïOLI znajduje się w dwupoziomowej przestrzeni, której industrialny wystrój wnętrza inspirowany jest gdańską Stocznią. Zamiast gładkiego tynku są gołe cegły, a zamiast jarzeniówek z sufitu zwisają leciwe lampy z hal przemysłowych. We wszechstronnych wnętrzach restauracji zorganizować można szereg różnego rodzaju wydarzeń i eventów – przyjęcia i imprezy firmowe, eventy PR-owe, wesela, jubileusze, chrzciny, komunie, przyjęcia świąteczne, koncerty i wiele innych. W lecie funkcjonuje tu ogródek letni.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188