Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Działamy nieprzerwanie od 2009 roku. Od tego czasu pozyskaliśmy wiele zadowolonych i wiernych klientów, którzy do nas powracają.

Wnętrze restauracji jest przytulne, ale zaraz przestronne w charakterze włoskiej trattorii. Pozwala to na komfortowe spotkanie w gronie osób, ale również pozwala na organizację imprezy okolicznościowej.

O naszych gości od początków restauracji dba nasz utalentowany szef kuchni, który swoje doświadczenie i inspiracje zdobywał w renomowanych restauracjach w kraju i za granicą. Liczymy na to, że nasze kulinarne pasje, dbałość o jakość dań i połączenia tradycyjnych smaków znajdą wielu zwolenników, którzy będą do nas wracać.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, serwujemy dania włoskie takie jak pizza czy pasty, ale też dania rybne, mięsne i owoce morza. Są także wypieki i desery.

Dla dzieci posiadamy specjalne menu dziecięce. Nasi mali goście otrzymują kolorowanki i kredki, które umilą czas oczekiwania na dania.

Gościom oferujemy zabawę w sali klubowej z kącikiem dziecięcym.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Dodatkowe Szczegóły

      Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188