Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Art’Impression Catering to firma z tradycjami. Od wielu lat z sukcesem działamy na rynku. Wychodzimy poza utarte schematy i kreujemy nowe trendy kulinarne. Pragniemy poprzez profesjonalny serwis oraz wyszukane dania dowieść, że catering ma także ekskluzywne oblicze. Pracujemy w zgodzie z najwyższymi standardami. Nigdy nie obniżamy sobie poprzeczki. Wkładamy wiele wysiłku oraz zaangażowania w realizowane usługi. Dobre imię Firmy budujemy w oparciu o satysfakcję naszych Klientów. W krótkim czasie udało nam się prześcignąć inne firmy cateringowe z Warszawy i okolic oraz zdobyć wysoką pozycję na rynku.

Catering to branża dynamiczna i szybko rozwijająca się. Utrzymanie oferty na najwyższym poziomie oraz stabilnej pozycji na bardzo konkurencyjnym rynku wymaga od nas elastyczności, zaangażowania i otwarcia na nowe trendy. Dlatego zatrudniamy na wszystkich stanowiskach specjalistów z najlepszym przygotowaniem i znajomością najnowszych rozwiązań.

Zapewniamy naszym Klientom serwis kelnerski na najwyższym poziomie oraz wyborne potrawy, przygotowane przez doświadczonych Szefów Kuchni. Gwarantujemy wsparcie profesjonalnych menadżerów. Uwzględniając indywidualne potrzeby wszystkich Klientów, przyjmują oni odpowiedzialność za organizację cateringu i obsługi zgodnie z harmonogramem organizowanego eventu.

Słowem: podejmiemy się wyzwań małych i dużych. Zapewniamy obsługę gastronomiczną kameralnych przyjęć oraz masowych imprez.

Oferujemy catering podczas uroczystości rodzinnych, imprez firmowych, eventów i innych okazji. Docieramy do Klientów na terenie całej Warszawy, Ursynowa, Piaseczna i okolic 7 dni w tygodniu.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188