Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Quadrille to ekskluzywny kompleks pałacowo-parkowy położony w gdańskiej dzielnicy Orłowo. Historia tego 5-gwiazdkowego obiektu sięga XVIII wieku. Od tego czasu budynek był wielokrotnie przebudowywany i zmieniał się nie tylko jego wygląd, ale także przeznaczenie. Obecni mieści się tu luksusowy hotel i SPA a także restauracja Biały Królik słynąca z kuchni regionalnej w wydaniu fine dining. Wystrój wnętrza Pałacu Quadrille zainspirowany został książką Alicja w Krainie Czarów – z tego powodu dominuje tu nieco frywolny, szalony i baśniowy charakter.

Karta menu Białego Królika opiera się na produktach od lokalnych dostawców a szef kuchni Marcin Popielarz, który doświadczenie zdobywał w najlepszych skandynawskich restauracjach, serwuje dania, które nie tylko doskonale smakują, ale też zaskakują. Wnętrze restauracji, tak jak całego hotelu jest miejscem zaczarowanym i lekko zwariowanym. Z cylindrów wokół lamp wyskakują króliki a podłoga to wielka szachownica. Bajkowy klimat nie powoduje jednak, że miejsce to wygląda jak miejsce do zabaw dla dzieci – wszystko utrzymane jest w eleganckim i wysmakowanym klimacie. Z tego powodu miejsce to idealne nadaje się do organizacji bajkowych wesel, uroczystości rodzinnych jak chrzciny i komunie, a także imprez firmowych.

Ogromny ogród należący do Pałacu Quadrille nadaje również szeroki możliwości organizacji wesela czy eventu plenerowego.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188