Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

W Black Room organizowane są imprezy na najwyższym poziomie. Lokal jest odnowiony i gotowany do wynajęcia. Wynajmując lokal otrzymujesz od Nas całkowitą pomoc w organizacji imprezy. Nad oprawą muzyczną oraz oświetleniem i nagłośnieniem podczas imprezy Dj Mike Era.

Podczas przyjęcia do dyspozycji Twojej i Twoich Gości jest również Barman oraz Ochrona Black Room – Twój Klub na imprezy cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród młodzieży. W lokalu może swobodnie bawić się nawet 150 osób. Oferujemy Państwu: główną salę taneczną z podestem dla dj mniejszą, gdzie ustawiane są loże i stoliki, dwa bary z lodówkami oraz pozostałym wyposażeniem 3 toalety szatnię dla Gości Dysponujemy bardzo klimatycznym ogródkiem o powierzchni ok 170 m2, wyposażonym w stoliki, krzesła oraz grill.

Lokal posiada również miejsca parkingowe. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji i świetnym punkcie komunikacyjnym. Duża powierzchnia, dobra lokalizacja, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie oraz profesjonalna obsługa i niecodzienny wystrój pozwolą zorganizować zarówno 18-ste Urodziny, wieczór kawalerski i panieński, a także spotkanie firmowe, w gronie przyjaciół, czy z rodziną. Otwarci na wszelkie propozycje zorganizujemy Komunie, Chrzciny, a także małe przyjęcie weselne. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i osobami prywatnymi otwartymi na różne wyzwania.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Dodatkowe Szczegóły

      Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188