Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Browar znajduje się na lubelskim deptaku przy Krakowskim Przedmieściu 7. Browar oddaje gościom oddajemy do trzy kondygnacje, zaprojektowane tak by każdy poczuł się w nich komfortowo. W lokalu panuje miła atmosfera, a wysoki standard obsługi zadba o to, aby pobyt w browarze należał do udanych.

Organizacja imprez okolicznościowych

W browarze może zorganizować konferencje i imprezy okolicznościowe. W lokalu znajduje się wszystko co pozwoli na stworzenie idealnej imprezy. Wystrój i atmosfera w połączeniu z doświadczeniem jest gwarancją udanej imprezy. Niezależnie od tego jakie będzie rozmiaru i jej charakteru spotkania – wszystko będzie dopieszczone w każdym detalu i dopięte na ostatni guzik. Zadbamy o to, aby to Państwa wydarzenie zyskało wyjątkową oprawę i pozostało w pamięci na długie lata.

Organizacja konferencji

W Browar Lublin można zorganizować konferencje. Lokalizacja jest ogromnym plusem. Browar Lublin udostępnia potrzebny sprzęt do prezentacji wraz z zapleczem gastronomicznym. Po konferencji gościem mogą udać się na zwiedzanie pobliskiej Starówki.

Drugie piętro jest stylowo przygotowane i stworzone z myślą o realizacjach konferencji, szkoleń itp.. Obsługa jest profesjonalna i kompleksowa, a piętro jest w w pełni wyposażone zaplecze techniczne i kulinarne sprawia, że jesteśmy gotowi nawet na najbardziej nieszablonowe pomysły. Sala posiada projektor, ekran, flipchart, profesjonalne nagłośnienie. Zapewniamy, że każde wydarzenie przebiegnie z nami komfortowo i w miłej atmosferze.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Dodatkowe Szczegóły

      Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188