Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Twórcą Browaru jest Ryszard Pachura, wrocławski przedsiębiorca miłośnik dobrych smaków i klimatycznych miejsc w całej Europie. W 2015 oddał stery firmy sowim synom, a sam postanowił prowadzić browar. Poszukując inspiracji odwiedził wiele rzemieślniczych rodzinnych browarów w Europie. Tą wiedzą zamienił w praktykę i w krótkim czasie powstał we Wrocławiu browar Prost.

We współpracy z Wrocławskim Klubem Sportowym Śląsk Wrocław przygotowaliśmy oficjalne piwo klubu ze stolicy Dolnego Śląska. Ten trunek uwarzony został z myślą o prawdziwych kibicach, a część dochodu ze sprzedaży realnie wesprze klub. To pierwsze, oficjalne piwo Śląska Wrocław.

W Browadze Prost można zorganizować 18 urodziny, komunię lub inne imprezy okolicznościowe.

Możliwe jest zorganizowanie imprezy okolicznościowej pod wybrane wydarzenie. Browar PROST zajmie się przygotowaniem sali, posiłków, wystrojem i sprzątaniem. Przygotujemy atrakcje dla gości, udostępnimy telewizor itp. W lokalu znajduje się przestrzeń do tańczenia oraz miejsce dla DJa.

Catering – przygotowywanie jedzenia na urodziny może być kłopotliwe i zająć dużo czasu. Zamiast cieszyć się nadchodzącym świętem, w którego centrum jesteśmy my sami, siedzimy kilka godzin w kuchni, piekąc ciasta, gotując obiad i przyrządzając przekąski. Przecież same chipsy, żelki, lody czy inne niezdrowe jedzenie nie zaspokoi apetytu ludzi, a może nawet spowodować u nich problemy żołądkowe. W lokalu, nie dość, że dania otrzyma się od razu i zostaną przygotowane przez osoby trzecie, da się jeszcze wybrać spośród kilku opcji, a gdy ktoś jeszcze zgłodnieje, domówić coś. Wszystko przyrządzą profesjonalni kucharze, a dania pyszne.

Czas świętowania – chociaż świętowanie urodzin z bliskimi jest miłe, to nie może ono trwać w nieskończoność. W lokalu obowiązują ustalone godziny otwarcia i wynajęcia sali. Nikt z gości nie będzie miał pretensji do solenizanta, że dłuższe zostanie nie jest możliwe, w końcu to nie jest ich dom. Takim sposobem wszyscy, wliczając w to głównego zainteresowanego, będą mogli zakończyć zabawę kiedy tylko będą chcieli.

Pieniądze – może się wydawać, że organizacja urodzin w lokalu jest droga, ale nic bardziej mylnego. Podliczając ile samemu trzeba by było poświęcić na zakup wszystkich dań i akcesoriów (których czasem nie wykorzysta się już nigdy więcej), a do tego czas własny i nerwy, lepszym rozwiązaniem jest pozostawienie tego wszystkiego w gestii lokalu. W tym samym czasie można zrobić coś o wiele lepszego i ciekawszego.

Sprzątanie – po skończonym świętowaniu urodzin w lokalu i opłaceniu wszystkiego, można od razu wrócić do domu i nie martwić się o bałagan. Wszystkie naczynia, stoły i podłogi zostaną sprzątnięte przez ekipę restauracji, a nie nas samych.

Doświadczenie – organizowanie urodzin, zwłaszcza tak szczególnych jak 18nastki czy 40stki, w lokalach jest już rzeczą normalną. Właściciele takich miejsc mają duże doświadczenie, więc będą wiedzieć jak wszystko zorganizować w taki sposób, aby poszło płynnie i bezproblemowo. Czasami nawet, mogą oni podpowiedzieć w jakim stylu lub co zrobić w danym momencie, gdy klient sam nie będzie wiedział, jakich urodzin oczekuje.

Organizacja Chrzcin i Komuni

Organizacja imprezy okolicznościowej w browarze to bardzo duża wygoda, gdyż dzięki temu rodzice mogą zaoszczędzić czas związany z przygotowywaniem wydarzenia i skupić się na duchowym wymiarze wydarzenia. W związku z tym szczegóły imprezy są uzgadniane dużo wcześniej.

Wygoda

Organizacja pierwszej komunii w swoim mieszkaniu może przysporzyć wiele kłopotów. Czasem może być za mało miejsc, aby cała rodzina się zmieściła. Rekomendujemy oddanie organizacji takiego wydarzenia w ręce profesjonalistów. Znika wtedy zmęczenie związanie z organizacją takie wydarzenia i można się skupić na celebrowaniu wydarzenia.

Czas

Wybierając organizację w browarze imprezy okolicznościowej o nic nie musisz się martwić. To obsługa zajmie się przygotowaniem menu, zakupami i ugotowaniem posiłków. Nad gośćmi cały czas czuwać będą kelnerzy i to oni zadbają o to, aby każda potrzeba była spełniona. Nie trzeba martwić się sprzątaniem, można szybko wrócić do domu i odpocząć po ciężkim dni pełnym emocji.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Dodatkowe Szczegóły