Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Doskonałe miejsce do organizacji przyjęć okolicznościowych. W Campoverde panuje miła atmosfera i profesjonalna obsługa, którą wyróżnia elastyczne podejście do klientów.

Campoverde posiada mobilny dębowy parkiet, dzięki czemu układ przestrzeni tanecznej może być dostosowany do wymagań każdego Klienta. Istnieje możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych przy stołach okrągłych, jak również w układzie prostokątnym lub w podkowę. Nasze potrawy serwowane podczas imprez okolicznościowych opierają się na produktach najwyższej jakości. Zawsze świeże, przygotowywane bezpośrednio przed imprezą w naszej kuchni są gwarancją niepowtarzalnego smaku, który zapamięta każde podniebienie.

Catering w Campoverde

W restauracji serwowane są dania polskie i kuchni śródziemnomorskiej, dodatkowo na życzenie Klientów istnieje możliwość przygotowania potraw według wcześniejszego zamówienia. Wszystko przygotowane z niezwykłą dbałością o szczegóły zachwyci każdego swoim smakiem oraz niepowtarzalnym wyglądem.

Organizujemy firmowe imprezy andrzejkowe, halloween, wigilie oraz zabawy sylwestrowe. Nowożeńcom oferujemy apartament w prezencie ślubnym oraz uroczystą kolację w I rocznicę ślubu. Na życzenie Klienta przygotujemy pokaz sztucznych ogni, jazdy konnej, konkurencje integracyjne oraz wiele innych atrakcji.

Sala Konferencyjna w Campoverde

Centrum Konferencyjne jest w pełni wyposażone i posiada klimatyzowane sale konferencyjne dzielone systemem ścian szczelnych akustycznie, które w zależności od potrzeb Gości możemy przygotować w różnych ustawieniach. Największa sala z niepowtarzalnym widokiem na arenę i tereny zielone.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Dodatkowe Szczegóły

      Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188