Okazja
 • Catering
 • Imprezy Okolicznościowe
 • Lokal na Imprezę
 • Sala Weselna
 • Sale Konferencyjne
 • Urodziny dla dzieci
Miasto

Firma Cateringowa Pomidore to zespół młodych i kreatywnych ludzi, który sprawi że Twoje przyjęcie firmowe czy też prywatne będzie niezapomnianą chwilą. Za sprawą wyjątkowo smacznej kuchni, sympatycznej obsługi, będzie to niesamowita uroczystość dla Ciebie, bliskich, Twoich współpracowników. Nasz Szef Kuchni Łukasz Kowalewski zdobywał swoje doświadczenie w najlepszych restauracjach w Polsce, dzięki czemu nasi Klienci są zawsze zadowoleni. Catering to nasza specjalność, znamy się na tym jak nikt inny.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż do oferowanego menu Pomidore, dołączyła kuchnia japońska ze świetnymi smakami sushi. Catering sushi, na życzenie przygotujemy w formie bufetu, szkolenia lub przygotowania na żywo, jednocześnie integrując przybyłych Gości.

Katering to dostarczenie gotowych dań takich jak:

 • zimne przekąski (kanapki, tartinki, koreczki, deski pieczonych mięs, sałatki, wszelkiego rodzaju ryby podane na setki sposobów),
 • dania główne gorące (zazwyczaj przygotowywane w specjalnych podgrzewaczach cateringowych tzw. bemarach i kociołkach),
 • desery (ciasta, owoce), ogromną furorę robią czekoladowe fontanny które są specjalną atrakcją na katering.
  Wśród grona klientów prywatnych, catering zamawiany jest głównie dlatego iż często małe zaplecza domowej kuchni jak i sama kuchenka jest nie odpowiednia do organizacji większych przyjęć.

Klienci mają ogromną swobodę jako że interesuje ich tylko menu i sposób podania, nie ingerując w zaplecze kuchenne i obsługę na przyjęciu.

W Polsce bardzo odczuwalny jest „Katering Warszawa” tzn. wzrost firm cateringowych na terenie Mazowsza, a to za sprawą iż często zabiegani Warszawiacy nie mają czasu na godziny, dni spędzane w kuchni.

Nasza firma cateringowa Pomidore zazwyczaj przygotowuje dania na takie przyjęcia jak:

rodzinne obiady w domach prywatnych, pod namiotami, w ogrodzie,
wesela plenerowe pod namiotem, często i pod ogromnymi halami namiotowymi do 300 osób,
przyjęcia firmowe w siedzibie Organizatora
pikniki dla firm (pikniki integracyjne) do 2500 osób, którym to często towarzyszą dodatkowe atrakcje.
Nasz katering może być usługą świadczoną na świeżym powietrzu, jak również w zamkniętym pomieszczeniu w firmie czy też domu prywatnym.

Pomidore dysponuje nowoczesnymi urządzeniami, elegancką zastawą serwisową, namiotami, krzesłami i stołami co sprawia iż standard cateringu jest często porównywany do standardów restauracji czy też hoteli.

Katering w wykonaniu Pomidore to praca w tle. Na stołach ciągle pojawiają się coraz to nowe znakomitości z zamówionej listy menu a kelnerzy pojawiają się na zawołanie – w sposób cichy i nie nachalny.

Jest to bardzo ważny element przy przyjęciach rodzinnych kiedy to przybyli goście chcąc rozmawiać we własnym gronie nie są rozpraszani przez obsługę.

W przypadku przyjęć firmowych – często obecność kelnera jest nawet wymagana. Kelnerzy ubrani w białe rękawiczki i eleganckie stroje podkreślają rangę takich przyjęć jak bankiety firmowe z udziałem gości na których bardzo zależy Organizatorowi.

Katering to bardzo wygodny sposób do zapewnienia odpowiedniej ilości profesjonalnie przygotowanych potraw na stołach, czy też bufetach.

Pomidore katering wyspecjalizował się w błyskawicznych usługach kateringowych i są dostępne na terenie całej Polski. Zespół ds. logistyki czuwa nad każdym klientem by wkomponować się w każdy rodzaj przyjęcia.

Catering jak i potrawy kateringowe Pomidore to smak profesjonalizmu, co sprawia iż często przybyli goście chwalą Panią Domu czy też Organizatora za świetny gust kulinarny czy też wspaniałą umiejętność gotowania.

Decydując się na obsługę dużych imprez, katering Pomidoreto bez wątpienia podstawowy element świetnej zabawy jak i elementem ogromnej wygody.

Oprócz tradycyjnych przyjęć rodzinnych na wesela, komunie, chrzciny, Pomidore realizuje przyjęcia firmowe często w dość nietypowych i wręcz niedogodnych miejscach.

I tak na przykład Pomidore realizował przyjęcie w nowo powstającym budynku na poziomie – 4, gdzie bez żadnej windy a jedynie za pomocą dźwigu opuszczającego ciężki sprzęt na piknik firmowy przygotował świetne przyjęcie.

Pracownicy przygotowujący katering na terenie budowy niewątpliwie przeżyli duży stres schodząc po wyginających się rusztowaniach do wysokości których tylko pracownicy budowlani są niewątpliwie przyzwyczajeni. Bez podłączenia do wody i w bardzo ciężkich warunkach, przygotowanie świetnie wyglądającego przyjęcia to jeden z ogromnych plusów firm cateringowych.

To jeden z wielu przykładów iż katering Pomidore to nie tylko sztuka gotowania, świetnej zastawy serwisowej, miłej obsługi, ale również umiejętność elastycznego dostosowania się do warunków panującego otoczenia ale również pomysły kadry menadżerskiej na świetnie rozplanowaną logistykę.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188