Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Eliksir to unikatowe miejsce na gastronomicznej mapie Trójmiasta – połączenie restauracji, cocktail baru i przestrzeni eventowej. Obiekt zlokalizowany jest w Garnizonie – historycznej, niezwykle atrakcyjnej i prężnie rozwijającej się części dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. Zabytkowa Willa Komendanta, w której znajduje się Eliksir łączy w sobie elegancję XIX–wiecznej architektury z nowoczesną aranżacją wnętrza. Aby zintensyfikować doznania smakowe do każdego dania w menu przypisany został specjalnie dopasowany do niego koktajl.

Eliksir to doskonałe miejsce na organizację wydarzeń i eventów. Profesjonalna ekipa Eliksiru posiada bogate doświadczenie w organizacji imprez, które może być wykorzystane przy Twoim evencie. Zespół Eliksury zadba o każdy detal – od profesjonalnej obsługi poczynając, po eleganckie wnętrza a na dopracowanym menu kończąc. Istnieje możliwość wynajęcia całej powierzchni lokalu, a więc przestrzeni eventowej, private roomu oraz sali barowej. Wynajęcie całej powierzchni lokalu jest idealnym rozwiązaniem dla dużych eventów: spotkań firmowych, wigilii korporacyjnych, szkoleń, konferencji, uroczystości rodzinnych czy imprez PR-owych.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188