Okazja
 • Catering
 • Imprezy Okolicznościowe
 • Lokal na Imprezę
 • Sala Weselna
 • Sale Konferencyjne
 • Urodziny dla dzieci
Miasto

Jesteśmy wrocławską firmą obsługującą catering eventowy i biznesowy.

Nasz zespół składa się z osób o wieloletnim doświadczeniu w branżach
z obszaru MICE i gastronomii.

Zapewniamy:

 • kompletną usługę cateringową,
 • przejęcie od klienta na siebie organizacji w jak najszerszym zakresie,
 • wysoki standard usług przy zachowaniu dobrych i konkurencyjnych cen,
 • elastyczność i nieszablonowość w procesie tworzenia oferty,
 • indywidualne podejście do każdej realizacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

(od lunchboxów po imprezy plenerowe i bankiety)

Nasza firma cateringowa we Wrocławiu to propozycja dla osób szukających profesjonalnych usług gastronomicznych na wysokim poziomie, obejmujących też dostawę jedzenia i obsługę kelnerską podczas wydarzenia. Ofertę wzbogaciliśmy również o organizację eventu we współpracy z lokalnymi firmami, aby odciążyć naszych klientów od przygotowań imprez firmowych czy prywatnych przyjęć w gronie rodziny i znajomych. Centrum cateringowe Event Catering mieści się w korzystnie położonej wsi Bielany Wrocławskie z rozbudowaną siecią dróg, dzięki czemu możemy bez problemów dotrzeć zarówno do miasta Wrocław, jak i innych okolicznych miejscowości, gdzie chcą Państwo zamówić catering. Dajemy gwarancję dostarczenia świeżego i ciepłego jedzenia pod wskazany adres.

Oferta

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży i nowoczesnym sprzętom gastronomicznym możemy zapewnić usługi cateringowe na różnorodne okazje – począwszy od indywidualnego żywienia na zamówienie z dostawą do domu, poprzez catering na imprezy firmowe oraz catering na imprezy okolicznościowe, aż po catering na duże eventy, również te nietypowe i organizowane w plenerze. Jedną z naszych specjalizacji są imprezy typu Barbecue&Grill, podczas których zajmujemy się kompleksową obsługą gastronomiczną.

Usługi dostosowujemy do oprawy danej okazji – w zależności od tego, czy ma to być przygotowywanie posiłków dla rodziny, czy bardziej oficjalna impreza dla kilkunastu lub nawet kilkuset osób. Z uwagi na dużą wiedzę na temat żywienia, trudności nie stanowi dla nas również gotowanie dla osób, które powinny przestrzegać odpowiedniej diety, na przykład odchudzającej czy wykluczającej z posiłków alergen, taki jak gluten. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania, dzięki czemu nasz catering cieszy się tak dobrą opinią.

Dlaczego warto wybrać nasz catering?

Przede wszystkim stawiamy na jakość jedzenia i dopasowanie cateringu do konkretnych wymagań naszych klientów. Gotujemy zdrowo i nowocześnie. Cenimy również sposób podania jedzenia. Estetyka ma duże znaczenie zarówno dla pozytywnego odbioru eventu, jak i w przypadku codziennego żywienia, które powinno być źródłem przyjemności. Jednocześnie dbamy o to, aby nasza propozycja posiłków była konkurencyjna cenowo.

Usługi cateringowe – cennik

Dysponujemy konkretnym cennikiem dla poszczególnych dań z naszego menu, jednak ceny zawsze dopasowywane są do danej realizacji. Jesteśmy w stanie zaproponować catering w ramach ustalonego budżetu, który przewidują Państwo na daną okoliczność. Zapraszamy do kontaktu, aby porozmawiać o szczegółach.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188