Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Restauracja KOMA w Poznaniu oferuje Państwu szeroki zakres usług gastronomicznych. Z przyjemnością przygotujemy smaczne przekąski na Państwa imprezy okolicznościowe, a także inne okazje. Oferujemy pełnowartościowe obiady dla firm w Poznaniu i okolicach. Naszą specjalnością jest kuchnia polska. Specjalizujemy się w świadczeniu usług cateringowych dla firm oraz w przygotowywaniu obiadów abonamentowych i posiłków regeneracyjnych.

Catering w PoznaniuCatering dla firm w Poznaniu to wygodna forma dostarczenia wyselekcjonowanego przez Państwo potraw w dogodną lokalizację. Jesteśmy przekonani, że kto raz zamówi nasze dania na telefon, będzie już to robił zawsze. Nasi kucharze dokładają starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających amatorów polskiej kuchni. Starają się łączyć smaki, tworzyć nowe zestawienia składników w taki sposób, aby zachwycić klientów smakiem dań oraz ich pomysłowością. Wszystkie obiady dla firm i osób prywatnych są przygotowywane na bieżąco tuż po złożenia zamówienia, dzięki czemu są zawsze świeże i pyszne. Gotowanie to nasza pasja, czego dowodem są dziesiątki firm i osób indywidualnych, którzy zamawiają u nas catering dla firm i rozsmakowali się w naszych potrawach. Chętnie wysłuchamy Państwa sugestii i próśb, ponieważ chcemy aby oferowane obiady dla firm w Poznaniu trafiały w Państwa gusta i smaki. Posiłki są dowożone w jednorazowym lunch boxie, a dodatkowo w termoizolacyjnym opakowaniu, które powala zachować odpowiednią temperaturę posiłków. Liczymy na to, że także Państwo zdecydują się na to, aby przeżyć z nami niezapomnianą kulinarną przygodę.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188