Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Hotel ForZa i restauracja Fortezza znajduje się w starym stuletnim schronie. Wiele lat zajęła jego renowacja, aby wyglądał tak jak dziś. Jesteśmy dumni z miejsca które udało się nam stworzyć. Na odwiedzających nas turystów i biznesmenów stworzyliśmy warunki odpowiednie do pracy i wypoczynku. W tym miejscu czuć otaczająca nas historię.

W lokalu można zorganizować wesele lub inną imprezę okolicznościową. 

Przygotowana jest specjalna oferta weselna, w której ujęte to co najważniejsze czyli: udekorowane sale, noclegi, pyszne menu i wiele innych. Do dyspozycji młodej pary oddana jest sala bankietowa o powierzchni 300 m2. Uroku ceremonii dodadzą stare mury fortyfikacji, którą fragmentem ściany sali bankietowej. W sali znajduje się nowoczesne wyposażenie m. in. projektor multimedialny i klimatyzacja. Do Państwa dyspozycji oddajemy również taras przy wejściu głównym do sali. Proponujemy wiele możliwości aranżacji sali oraz dekoracje dostosowane do potrzeb i wymagań Pary Młodej.

Możliwe jest skorzystanie z usługi kompleksowej organizacji ceremonii, dzięki czemu z pewnością pozostanie na długo zarówno w pamięci samej Pary Młodej, jak i wszystkich gości biorących udział w uroczystości.

Śluby cywilne w plenerze odbywają się pomiędzy gmachami obiektu, nad schronem z 19 wieku będącego częścią Twierdzy Poznań. Zapewniamy nagłośnienie, krzesła, namiot ceremonialny oraz dekoracje. Śluby odbywają się w obecności urzędnika USC.

Sala konferencyjna

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty organizacji konferencji w odrestaurowanych i nowocześnie urządzonych wnętrzach fortyfikacji.
Zadbamy o profesjonalnie przygotowanie konferencji/szkolenia, od wyposażenia sali po zaplecze gastronomiczne. Dysponujemy 6 salami konferencyjno-szkoleniowymi o łącznej powierzchni ponad 500 m².

Poznań to atrakcyjne miejsce, które urzeka swoimi zabytkami, architekturą oraz mnogością znajdujących się w nim uroczych kafejek i restauracji. Typowe dla niego kolorowe budynki zgromadzone wokół przepięknej Starówki, tworzą przestrzeń o niezwykłym charakterze sprawiając tym samym, że oczaruje ono każdą przebywającą tam osobę. Wybór sali konferencyjnej w Poznaniu jest to zatem wybór wypoczynku po konferencji w świetnym otoczeniu (i gronie) oraz okazji do integracji grupy.

Decyzja o wynajęciu sali konferencyjnej w Poznaniu to niezaprzeczalnie doskonały pomysł, który z pewnością spotka się z pozytywnym odzewem wśród zaproszonych gości i postawi jej organizatorów w pozytywnym świetle. Urzekający charakter miasta oraz obiekty konferencyjne o wysokim standardzie sprawią bowiem, że wszyscy uczestnicy konferencji w Poznaniu będą zadowoleni z poziomu spotkania oraz z miejsca, które ułatwi im zarówno pracę, jak i relaks.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Dodatkowe Szczegóły

      Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188