Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Dzieci potrzebują ruchu i aktywnego wypoczynku tak samo, jak dorośli. Gravitan Junior pełni rolę takiego właśnie opiekuna i mentora, dlatego jest prawdziwą rewolucją w dziecięcej sferze aktywności fizycznej. Dzieci ćwiczą poprzez zabawę, dzięki czemu szybko przekonują się do zdrowego trybu życia.

Urodziny dla dzieci

Chcesz przygotować dla swoje dziecka przyjęcie urodzinowe? W Gravitan Junior zajmiemy się wszystkim, począwszy od zaproszeń a kończąc na torcie. Voucher dla każdego z uczestników imprezy uprawniający do kolejnego wejścia na Strefę Junior.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – do wyboru masz różne pakiety tematyczne. Każdy z pakietów zawiera część sportową. Jubilat i jego goście mają okazję pokonać tor przeszkód i zmierzyć się z interaktywną tablicą twall. A to wszystko przeplatane zabawami i animacjami, przeprowadzonymi przez naszych animatorów.

Wiemy, jak wyjątkowym dniem są dla Państwa i Waszego dziecka jego urodziny! Jest to specjalny dzień w roku, kiedy warto spełnić marzenia dziecka, aby podarować mu miłe wspomnienia na lata. Dlatego zapraszamy do zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia urodzinowego z Gravitan Junior!

Urodziny z Gravitan Junior to 2 godziny szalonej zabawy według naszych autorskich scenariuszy. Urodziny odbywają się w specjalnie przygotowanej i ozdobionej na ten dzień sali. Nasze pomysły z pewnością zadowolą dzieci w każdym wieku.

1 Review for Gravitan Junior

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Dodatkowe Szczegóły

      Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188