Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Agencja artystyczna specjalizująca się w imprezach dla dzieci. Istniejemy od 12 lat, dlatego z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że Hopek jest grupą animacyjną z najdłuższym stażem i doświadczeniem we Wrocławiu. Kilkaset zrealizowanych przyjęć urodzinowych dało nam wiedzę, z które korzystamy, a to skutkuje zadowoleniem klientów. Wiemy co podoba się rodzicom i świadomie dla dzieci przygotowujemy programy, które podążają za modą, która nieustannie się zmienia i umiejscawia się tam, gdzie są ulubieni bohaterowie Dzieci.

Atrakcje, jakie proponujemy są ściśle związane z tematykami naszych przyjęć. Urodziny z Hopkiem to urodziny z pomysłem i pełnym zaangażowaniem. Naszym Klientom oferujemy czynną zabawę z przebranymi animatorami – podróż w bajeczny świat, aby Dzieci poznały dogłębnie wybraną tematykę jesteśmy z nimi przez cały czas trwania przyjęcia organizując im zróżnicowane zabawy. Najważniejsze jest to, że dzieci mają wypełniony czas zorganizowanymi zabawami, aby grupa mogła się zintegrować i wspólnie celebrować to, jakże ważne, wydarzenie. Atrakcje jakie proponujemy są podzielone na 3 grupy: standard, premium i prestiż i związane jest to z tym, że nasi Klienci są Rodzicami wymagającymi, chcącymi przygotować dla Dzieci urodziny wyjątkowe i niektóre atrakcje – powtarzane w każdym miejscu nie spełniają już oczekiwań. Wychodzimy naprzeciw i proponujemy atrakcje, których nie można zamówić w żadnym innym miejscu. W ofercie Hopka jest też możliwość zaproszenia animatorów na przyjecie w domowym zaciszu. Aby w ten dzień nie obciążać dodatkowo zapracowanych rodziców przygotowujemy wszystkie materiały programowe samodzielnie, a od gospodarzy wymagamy jednynie bezpiecznego miejsca do zabawy i dostępu do prądu. To niewiele, aby przygotować taką zabawę u siebie w domu.

Niezapomniane urodziny dla Dziecka to takie, które spełniają JEGO marzenia i oczekiwania. Ostateczny plan przyjęcia powinien być wynikiem rozmów z Dzieckiem i wspólnie podjętych decyzji. Spotykając się z Rodzicami zachęcamy, aby w spotkaniu uczestniczyło Dziecko, próbujemy je poznać i dowiedzieć się w co się lubi bawić, jaki jest jego ulubiony bohater, jaki ma temperament. Obserwujemy czy jest to dziecko spokojne i będzie szczęśliwe przy zabawach plastycznych czy ma bardzo dużo energii i konieczne jest przygotowanie wielu zabaw ruchowych, muzycznych i sportowych. Najwazniejsze jest dziecko! Jesteśmy elastyczni i staramy się modyfikować programy w zależności od specyfikacji grupy – wieku i płci. Chcąc uzyskać maksymalne zadowolenie Dziecka jesteśmy przygotowani i chcemy sprostać każdym wymaganiom. Doskonalimy naszą ofertę i dopasowujemy ją do oczekiwań. A wszystko to możliwe jest dzięki wsłuchiwaniu się w potrzeby i marzenia naszych małych Klientów.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Dodatkowe Szczegóły

      Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188