Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Wysoki poziom, estetykę oraz klasę. Z nami każda impreza okolicznościowa czy wesele stanie się niezapomnianym przeżyciem. Przeżyciem, do którego wszyscy będą chętnie wracać.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Urodziny, chrzciny, komunie, rocznice, wieczory kawalerskie, panieńskie i inne imprezy – dla nas to żadne wyzwanie. Wiemy jak przygotować i poprowadzić każdą imprezę okolicznościową, a naszym dodatkowym atutem jest możliwość zaproponowania licznych atrakcji, w tym animacji tanecznych lub pokazu tańcu. O dobrą zabawę zadba profesjonalny i doświadczony DJ. Dzięki znajdującej się na miejscu kuchni oraz wykwalifikowanym kucharzom przygotujemy świeże i pyszne posiłki.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie przestronne sale o powierzchni 150 i 250 m2, znajdujące się w siedzibie Akademii Tańca Esens przy ul. Robotniczej 70j we Wrocławiu.

IMPREZY FIRMOWE

Mamy pomysł na każdą imprezę firmową. I każdą organizujemy w sposób indywidualny, dbając o to, aby stała się niezapomnianym wydarzeniem. Jak działamy? Najpierw, na podstawie wcześniejszych ustaleń, tworzymy precyzyjny plan imprezy, który następnie konsultujemy z Klientem. Jesteśmy w stanie zaproponować liczne atrakcje, w tym animacje taneczne czy też pokaz tańca w wykonaniu pary tanecznej lub pole dance. Dzięki znajdującej się na miejscu kuchni oraz wykwalifikowanym kucharzom przygotujemy świeże i pyszne posiłki.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Dodatkowe Szczegóły