Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Firma Jurek Catering Serwis swoją działalność cateringową prowadzi na terenie Krakowa. Dzięki wieloletniej pracy, udało się stworzyć stały zespół profesjonalistów oddanych pracy w swoich dziedzinach. Trzonem zespołu pozostaje zespół doskonałych kucharzy i profesjonalnych kelnerów, ale nie możemy pominąć organizatorów cateringu i zaopatrzenia dbających o jak najwyższą jakość składników i sprawny przebieg wydarzeń cateringowych.

Specjalizujemy się w świadczeniu szeroko pojętych usług cateringowych w Krakowie. Organizujemy i obsługujemy: kongresy, konferencje, sympozja, imprezy firmowe i integracyjne. Współpracujemy z firmami eventowymi współtworząc eventy organizowane nawet dla kilku tysięcy osób na terenie Krakowa, Katowic oraz całego kraju. Zapewniamy szeroki pakiet usług, doskonałą obsługę, estetykę i smak serwowanych potraw, a także wieloletnie doświadczenie i sprawdzone rozwiązania logistyczne. Nasza filozofia świadczenia cateringu zawarła się w dwóch słowach „Profesjonalnie i elegancko”. Wierzymy, że ta obietnica jest dla Państwa przekonująca i pozwoli nam zapewnić catering na Państwa wydarzeniu.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188