Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Centrum zostało stworzone z myślą o dziecięcych marzeniach i ekscytującej zabawie. Głównym celem jest zapewnienie całej rodzinie bezpiecznej zabawy po której pozostaną wspomnienia na wiele lat. Obiekt jest nowoczesny i został stworzony o najwyższe standardy. Tutaj dzieci mogą bezpiecznie się bawić. W Kinder Park Poznań brykają już małe roczne maluchy ale i te starsze nawet 12 letnie dzieci.

Korzystanie ze strefy wspinaczkowej Kids Climb nie jest w żaden sposób ograniczone wiekowo. Zapraszamy do wspinaczki wszystkie osoby między 15 – 130 kg. Co istotne, wszystkie nasze urządzenia posiadają wymagane atesty oraz ważne badania techniczne.

Urządzenia zaprojektowano tak, aby również rodzice mogli aktywnie się bawić. Dzięki temu, przekraczając próg Kinder Park będziesz mógł oderwać się od codzienności i zrelaksować wspólnie ze swoim dzieckiem.

 

Rodziców dzieci urodzinowych, z przyjemnością zachęcamy do pozostania na czas przyjęcia  i  relaksowania się przy filiżance aromatycznej kawy illy czy porcji pysznego ciasta. Zapewniamy bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Oczywiście chętnych rodziców zapraszamy do harców na naszych urządzeniach.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Dodatkowe Szczegóły