Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Niespotykane miejsce. Domowe obiady dla firm z Poznania ale także osób prywatnych. Restauracja-Bufet słynie w całym Poznaniu z wybornego jedzenia, którego smak przypomni ci dzieciństwo. U nas zjesz tak, jak u mamy … porządnie i smacznie.

Proponujemy pełnowartościowe, zdrowe obiady kuchni polskiej dla firm z Poznania i okolic – zarówno mięsne, rybne, mączne, jak i w wersji fitness. Każdy obiad składa się z zupy i drugiego dania. Codziennie mają Państwo do wyboru kilka aromatycznych dań. Proponujemy zróżnicowany catering dla firm z Poznania. W jego skład mogą wchodzić bufety kawowe, śniadania, lunche, obiady w formie szwedzkiego stołu, zakąski – tartinki, kanapki, bułki, garmażeria, koreczki i wiele innych przekąsek.

Oprócz przepysznych obiadów i przekąsek dla firm, oferujemy kompleksową obsługę najróżniejszych uroczystości, w tym szkoleń, konferencji, bankietów. Nasza profesjonalna i elastyczna obsługa jest gotowa pomóc w organizacji każdego wydarzenia. Dla nas najważniejsze jest to, że klienci są zadowoleni z naszych usług i chętnie do nas wracają.

Siedziba naszej firmy znajduje się przy ul. Wieruszowskiej. Mogą Państwo zjeść na miejscu lub zamówić posiłek telefonicznie. Zapewniamy szybki dowóz do Klienta na terenie Poznania.

W bezpośredniej rozmowie szczegółowo przedstawimy naszą ofertę oraz chętnie poznamy Państwa oczekiwania i potrzeby związane z obsługą cateringową. Zapewniamy catering dla firm z Poznania, który smakuje każdemu.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188