Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Dzieci uwielbiają urodziny w szczególności swoje. Marzą, aby ten dzień był niezwykły. Jeśli chcecie, aby wasze dziecko przeżyło urodziny swoich marzeń to zapraszamy!

Kiedy można zorganizować urodziny?

Przyjęcia odbywają się codziennie, w tygodniu zazwyczaj w godzinach popołudniowych, w sobotę oraz niedzielę przez cały dzień.

Gdzie odbywają się urodziny?

Urodziny są prowadzone na ogrzewanej, przestronnej hali tenisowej i/lub w salach zabaw w budynku klubowym i/lub przy dobrej pogodzie na świeżym powietrzu na naszym przestronnym i bogato wyposażonym placu zabaw.

Nasz adres: Poznań, ul. Kotowo 62. Kortowo usytuowane jest między A2, a ul. Głogowską ; zjazd z autostrady na Węźle Komornickim, kierunek Poznań, zjazd na Luboń. Jadąc ulicą Głogowską od strony miasta także należy kierować się na Luboń. Kortowo mieści się na pograniczu Poznania i Lubonia.

Strefa rodzica

Bezpłatny ogrodzony parking. Łatwy dojazd A2 lub ul.Głogowską.

Rodziców/opiekunów zapraszamy do naszej restauracji/kawiarni z letnim ogródkiem gdzie można np. wypić kawę Vergniano lub mieszankę herbat Richmont, zjeść coś słodkiego lub konkretnego oraz skorzystać z wi-fi, tv.

Animatorzy

Imprezy prowadzone są przez osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, pasjonatów i specjalistów z danej dzieciny, potrafiących z humorem oraz ogromnym zaangażowaniem zabierać dzieci na urodzinowe „wyprawy“ zgodnie z wybranym scenariuszem.

Państwa dzieci, które korzystały w ostatnich latach z naszych usług – obozów/półkolonii/szkółek niejednokrotnie miały już okazję ich poznać i polubić.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Dodatkowe Szczegóły