Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Kiedy zaczynaliśmy działać w branży cateringowej Karol Okrasa był jeszcze nieletni, a Legia Warszawa grała w ćwierćfinale piłkarskiej Ligi Mistrzów. Przez ponad 20 lat wiele się zmieniło. Ale nie wszystko. Wciąż działamy w Warszawie i w okolicach. Niezmienna pozostała także towarzysząca nam pasja i satysfakcja naszych klientów – przede wszystkim dużych firm.

Gotowanie to dla nas nieskończona pasja, a catering pozwala nam dzielić się nią z Państwem. Działamy tam, gdzie zaczęliśmy – w Warszawie, ale nasze usługi cateringowe świadczymy także w okolicach stolicy. Od ponad 20 lat jesteśmy do Państwa usług.

Nasz zespół tworzą wybitni kucharze, którym towarzyszy zgrana załoga kelnerów, zaangażowani koordynatorzy i godni zaufania dostawcy. Nasze umiejętności łączymy z produktami najwyższej jakości, wysokiej klasy sprzętem i otrzymujemy to, co najlepsze – by dzielić się tym z Państwem.

Obsługujemy szkolenia, konferencje, bankiety, imprezy na świeżym powietrzu i inne uroczystości. Zapewniamy catering, który zasmakuje każdemu. Elastyczność i profesjonalizm pozwala nam na organizację każdego wydarzenia… a Klienci, którzy są zadowoleni z naszych usług cateringowych i chętnie do nas wracają to najcenniejsza wartość.

Doskonałe przyjęcia odbywają się rano, po południu i wieczorem.

Smakują tradycyjną polską kuchnią, śródziemnomorskimi wakacjami lub orientem.

Oprócz firmowych spotkań, takich jak: konferencje, bankiety, jubileusze czy spotkania integracyjne proponujemy Państwu organizację pikników i ognisk. Zapewniamy odpowiednie zadaszenia, meble i zastawę – każda pogoda jest idealna na piknik doskonały. Jesienią pachnie on grzybami i pieczonym ziemniakiem, a zimą – po leśnym kuligu, rozgrzewa nie tylko tradycyjnym bigosem.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188