Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Witamy w niezwykłym miejscu, gdzie smaczne dania dają rozkosz podniebieniom, a obsługa jest zawsze profesjonalna. Restauracja-Bar „Pod Koziołkiem” to wyborne potrawy, które inspirowane są typowo rodzinnymi obiadami. Zjedz tak jak u mamy i ciesz się porządną porcją oraz wyjątkowym smakiem!

Nasz lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, mianowicie w centrum Poznania, przy ulicy Obornickiej i placu Cyryla Ratajskiego. Dajemy możliwość zjedzenia na miejscu, jak również oferujemy jedzenie na dowóz, docierając błyskawicznie we wskazane miejsce.

Catering jest tym, na czym znamy się tak samo dobrze jak na gotowaniu i jesteśmy w stanie profesjonalnie obsłużyć rozmaite uroczystości rodzinne, bankiety i spotkania biznesowe, a także większe imprezy, np. wesela czy studniówki. Oferujemy nie tylko obiady domowe z tradycyjnej, polskiej kuchni, ale również potrawy z różnych części świata. Niezależnie czy zjesz na miejscu czy zamówisz jedzenie na telefon – będziesz zadowolony.

Jesteśmy w pełni elastyczni jeżeli chodzi o potrzeby Klientów, dlatego starannie realizujemy wszystkie zlecenia. Polecamy stworzenie indywidualnego menu, dostosowanego do Twoich potrzeb. Niczego nie będziemy narzucać, a jedynie wysłuchamy, doradzimy i zadziałamy. Zapraszamy do owocnej współpracy!

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188