Okazja
 • Catering
 • Imprezy Okolicznościowe
 • Lokal na Imprezę
 • Sala Weselna
 • Sale Konferencyjne
 • Urodziny dla dzieci
Miasto

Klubokawiarnia dla dzieci i dorosłych. Lokal posiada dwie sale warsztatowe „Zaczarowany Ogród” i „Sklep z zabawkami”

Urodziny dla dzieci

W lokalu możliwe jest zorganizowanie urodzin. Lokal zapewnia:

 • udekorowaną salę dla dzieci i zaaranżowane miejsce dla rodziców
 • bogate menu ze zdrowymi i pożywnymi posiłkami- dla każdego coś smacznego!
 • tort różnorodne smaki i dekoracje do wyboru!
 • zabawne animacje dla dzieci, dobrane na podstawie wieku, ulubionych bajek i zainteresowań

W prezencie urodzinowym otrzymacie od nas:

– zaproszenia urodzinowe (różnorodne wzory i kolory)
– świeczkę/ fontannę na tort
– kompleksową obsługę i gwarancję udanej imprezy ????

Wybierz temat animacji dla dzieci, a my dostosujemy zabawy do ich wieku.

Animacje dla grupy do 10 dzieci – 285 zł (jeden animator)
powyżej 10 dzieci – 440 zł (dwóch animatorów)
(cena nie dotyczy dodatkowych atrakcji oraz występu Magika)

Lot na księżyc – zabawa w kosmicznym klimacie, ciekawostki o kosmosie i gwiazdach, wśród zabaw m.in.: przejście przez tunel aerodynamiczny, tworzenie własnej rakiety…

Indiańskie opowieści – to zabawy z tworzenia pióropuszy, totemów, indiańskich wiosek i talizmanów, odpędzanie deszczu oraz złego humoru- czyli mieszanka zabaw ruchowo- plastycznych

Ahoj przygodo! – poszukiwanie skarbów, tworzenie pirackich opasek na oko, łamigłówki i zagadki logiczne oraz gry i zabawy zręcznościowe – czyli urodziny w prawdziwym stylu pirackim.

Na królewskim zamku – czyli zabawa w konwencji starodawnych zwyczajów i tradycji, w programie m.in. tworzenie koron, nauka królewskiego tańca, budowanie wieży zamkowej, pasowanie na księżniczkę i rycerza.

Kubuś i Przyjaciele – zabawa dla najmłodszych fanów Kubusia Puchatka, wśród zabaw: tygryskowy tor przeszkód, piknik z Puchatkiem, zabawa zręcznościowa w przyczepianie z zamkniętymi oczami ogonka Kłapouchemu.

Mam tę Moc!- Kraina Lodu – w tej zabawie królują przede wszystkim zimowe dyscypliny: bitwa na śnieżki, skoki po lodowych krach oraz nauka tańca i piosenek z filmu,

Poszukiwacze skarbów – to idealna zabawa dla dzieci, które lubią trochę pogłówkować i pokombinować. Będą zagadki, odszukiwanie elementów mapy i składanie jej w całość, rozpoznawanie przedmiotów za pomocą dotyku, „Gąsiennica”, „Sieć rybacka” oraz inne zabawy ruchowe.

Star Wars – szkolenie Jedi, czyli zabawa skierowana dla wszystkich fanów mieczy świetlnych. Każdy uczestnik przejdzie test sprawności, spostrzegawczości i odwagi. Przykładowe zabawy: wykonywanie mieczy świetlnych, pasowanie na wojowników.

Lego Ninjago – W trakcie zabawy wcielimy się w dzielnych Wojowników Ninja. Dzieci staną przed wieloma zadaniami i wyzwaniami w drodze po Jaskini Rozpaczy, Zamarzniętym Pustkowiu, czy Świątyni Ognia. Czy uda się dzieciom odnaleźć skarb i pokonać groźnego smoka?

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Dodatkowe Szczegóły

   Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188