Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Restauracja istnieje nieprzerwanie od 200 roku. Prowansja znajduje się niedaleko Starego Rynku w Toruniu. W lokalu wystrój przypomina wnętrza domów z południowych regionów Francji takich jak Prowansja czy Langwedocja. Sale dla gości mieszczą się na dwóch poziomach średniowiecznej kamienicy.

Sale

Na parterze siedząc na wygodnych krzesłach, przy klimatycznej muzyce poczuć można ciepło podwórkowej restauracji z południowych krajów.

Na piętrze (”Pięterku”) stylizowanym na pokój jadalny można rozgościć się wygodnie z przyjaciółmi i w kameralnej atmosferze przyjemnie spędzić czas. Na Pięterku organizujemy od wielu lat spotkania rodzinne i firmowe.

Jedzenie

Menu Prowansji pełne jest różnorakich przysmaków, dań takich jak Raclette, Ratatouille, tarty, warzywa zapiekane, zupy, sałatki, dania mięsne i innych potraw, które od lat smakują naszym Gościom.

Nasza restauracja chwalona jest przez Gości za miłą, domową atmosferę, za dobre, lekkie i zdrowe jedzenie, smaczne wina i przede wszystkim za to, że “po prostu dobrze się tu czują”.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Dodatkowe Szczegóły

      Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188