Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Firma Qulinaria oferuje pełny zakres usług cateringowych zarówno w miejscu zaproponowanym przez klienta jak również we własnej sali bankietowej w Krakowie. Posiadamy bogate doświadczenie w obsługiwaniu każdego rodzaju imprez i uroczystości, od małych kameralnych przyjęć domowych po różnorodne imprezy dla kilkuset osób. Gwarantujemy szybką i rzetelną obsługę (transport, kelnerzy, dekoratorzy, meble i zastawa stołowa).

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie oraz drogą mailową a usługi świadczymy 24 godz na dobę przez 7 dni w tygodniu. Realizujemy ekspres catering z dnia na dzień. Nasza działalność obejmuje Kraków i okolice ale także całe województwo małopolskie. Proponujemy naszym klientom bardzo korzystne ceny, a jednocześnie wysoką jakość świadczonych usług. Szczególnie w przypadku stałej, dłuższej współpracy obejmującej codzienną lub cykliczną obsługę cateringową proponujemy wysokie rabaty. Każde zapytanie traktujemy indywidualnie i dlatego komponujemy menu w różnych wariantach cenowych, od najtańszych propozycji po wersje typu VIP catering. Posiadamy bogatą ofertę na każdą okazję ale chętnie dostosowujemy się do wymagań zleceniodawców. Aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania, nie tylko proponujemy menu podczas rozmowy telefonicznej lub na indywidualnym spotkaniu ale także dokonujemy wcześniejszych oględzin miejsca, gdzie będzie realizowany catering.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188