Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Restauracja Piast jest czymś więcej niż restauracją. Tutaj spotkasz się z polską tradycją kulinarną. Nasze przepisy bazują na tradycyjnych polskich potrawach. Z restauracją Piast odkryjesz na nowo swoje smaki dzieciństwa.

1. Jesteśmy dla Ciebie!

Każde menu dostosowujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Aranżacja wnętrz oraz kolorystyka stołów dobierana w zależności od Twoich upodobań. Jeżeli masz pomysł jak zmienić proponowane przez nas zestawy menu lub wygląd sali – jesteśmy otwarci na Twoje sugestie.

2. Doświadczenie i wiedza

Od 30 lat pomagamy organizować niezapomniane przyjęcia. Nasze doświadczenie gwarantuje
profesjonalne przygotowanie nawet najbardziej wykwintnych uroczystości.  Każde przyjęcie przygotowujemy z jak największą pieczołowitością, zarówno pod względem gastronomicznym, jak i aranżacyjnym. Nasze sale dekorujemy opierając się na Państwa sugestiach i naszej wiedzy. Sprostamy każdym życzeniom.

3. Tradycja

Nie bez powodu nazywamy się „Restauracja Piast”! Godnie reprezentujemy starosłowiańskie ideały i rycerską tradycję kojarzącą się z postacią Króla Piasta. Tradycyjna polska kuchnia, wywodząca się ze szlacheckich i wiejskich kulinariów. 

4. Służymy pomocą

Masz pytania lub wątpliwości? Czekamy na Twoją wiadomość lub telefon. Chętnie pomożemy Ci w organizacji wymarzonego przyjęcia.

Przyjęcia komunijne

Komunia Święta to jedno z ważniejszych wydarzeń dla każdego katolika. Oprócz tak ważnych aspektów, jak pogłębienie przyjaźni z rodziną i Bogiem, jest to niepowtarzalna okazja do spędzenia wspólnego czasu w rodzinnym gronie.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Dodatkowe Szczegóły