Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Checkout Stacja Impreza Watch Video

Stacja Impreza jest dwupoziomowym lokalem oferującym łącznie ponad 140 m powierzchni pod wynajem.  W cenie lokalu masz dostęp do profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego, lodówki na szampana, piłkarzyków i wiele innych. Dzięki dwóm poziomom możesz spokojnie porozmawiać ze swoimi gośćmi nie tracąc imprezowego nastroju. Podczas gdy zabawa toczyć się dalej możesz spokojnie odetchnąć bądź niezauważenie przygotować niespodziankę. Możesz sam zapewnić sobie zaopatrzenie, nas interesuje tylko twoja dobra zabawa.

W Stacji Impreza możesz zorganizować urodziny okolicznościowe w tym osiemnastkę, wieczór kawalerski i panieński, nawet wesele i poprawiny! Na specjalne życzenie gości możemy zorganizować barmana, Tequila Body Shot a nawet wyskakującą z tortu śpiewająca marilyn monroe.

Powierzchnia Lokalu

Lokal mieści maksymalnie do 50-60 osób, a w cenie wynajmie lokalu zapewniamy 150 metrów kwadratowych powierzchni! Zapewniamy sprzęt grający i piłkarzyki do zabawy. W barze znajduje się mikrofalówka i czajnik dzięki czemu można przygotować poczęstunek na miejscu.

W specjalnie przygotowanej sali tanecznej można się bawić wraz ze światłami dyskotekowymi. Dzięki lodówce może schłodzić szampana, aby w odpowiedniej chwili zaskoczyć solenizanta. Zabawa może toczyć się również przy wielkim 50 calowym telewizorze, gdzie udostępniona jest konsola Playstation 3!

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą cateringową, która odciąży was z ciężaru przygotowywania posiłków i ich dystrybucji.

Jeśli nie chcecie zajmować się sprzątaniem po imprezie to za extra 100 zł się tym za was zajmiemy 🙂

Q Na jak długo jest wynajmowany lokal?

Lokal jest wynajmowany od 18:00 do 6:00 następnego dnia.

Q Ile pomieści osób lokal?

W lokalu zmieści się do 60 osób.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

  • Zakres Cenowy 500zł - 800zł

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188