Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Doskonałe miejsce do organizacji przyjęć i konferencji.

Organizacja Wesel

Organizacja wesela wcale nie jest prosta. Wiele młodych par pozostawia tą kwestia specjalistom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Dlatego jeśli planujesz swoje wesele to my pomoże Ci je zorganizować!

Times Event Center zajmuje się organizowaniem wesel we Wrocławiu (dla Klientów z całego województwa dolnośląskiego) we własnych salach, które są eleganckie, przestronne i wyposażone we wszystkie udogodnienia, jakie są niezbędne w trakcie przyjęcia weselnego. Zarówno nasi kucharze, jak i kelnerzy, mają duże doświadczenie w swojej pracy, dlatego zapewniają obsługę na najwyższym poziomie. O doskonałym smaku potraw, przyrządzonych przez naszych kucharzy, przekonają się również ci, którzy postanowią powierzyć nam organizację ślubu i wesela we Wrocławiu w innym miejscu. Dbamy również o to, żeby w trakcie imprezy nie zabrakło tak ważnego elementu jak tort weselny, który tak samo jak inne serwowane przez nas wypieki zostaje przygotowany przez mistrzów cukiernictwa.

Jako doświadczony organizator wesel we Wrocławiu mamy świadomość tego, że każda para inaczej wyobraża sobie swój idealny ślub. Z tego powodu wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów, aby ten szczególny dzień wyglądał dokładnie tak, jak go sobie wymarzyli. Państwo młodzi mogą samodzielnie zdecydować o wystroju sali oraz dostosować jadłospis do preferencji własnych i swoich gości. Oczywiście, chętnie udzielamy parze młodej wskazówek, dzięki którym przyszli małżonkowie będą mogli zrealizować swoje plany i zorganizować dokładnie takie przyjęcie, jakiego pragną.

Niezapomniane przyjęcie z okazji chrztu, komunii czy urodzin

Chrzest czy komunia to ważne wydarzenie nie tylko dla przystępującego do niej dziecka, lecz także dla jego rodziców, którzy są odpowiedzialni za przygotowanie przyjęcia. Wszystkich klientów, którzy poszukują dobrego lokalu na komunię, chrzciny czy urodziny we Wrocławiu, zachęcamy do wyboru jednej z naszych sal.

Sala na rodzinne przyjęcia

GOOD TIMES to lokal gastronomiczny przeznaczony w soboty i niedziele oraz wieczorami w dni robocze na imprezy okolicznościowe – lokal w tym czasie jest dla Państwa na wyłączność. Sala pomieści do 40 osób.

Inne nasze lokale, które doskonale nadają się na różne imprezy okolicznościowe to Club CRAZY RABBIT  i Patio dla większej liczby Gości.

Idealne menu

Organizując komunię czy przyjęcie z okazji chrztu w Times Event Center mają Państwo pewność, że podane potrawy będą smakować zaproszonym na imprezę gościom. Wszystkie dania, które podajemy podczas organizowanych u nas przyjęć, zostają przygotowane przez wykwalifikowanych kucharzy na miejscu w naszej kuchni. Dbamy o to, żeby menu było idealnie dostosowane do charakteru wydarzenia, a także o to, żeby znalazły się w nim propozycje przeznaczone dla osób o różnych upodobaniach jak i osobne propozycje dla dzieci. Menu obejmuje dania gorące, przystawki zimne, ciasta i desery oraz zimne i gorące napoje. O ostatecznym wyglądzie menu decydują klienci, ponieważ uwzględniamy indywidualne potrzeby i sugestie. Dbamy także o atrakcyjny wygląd serwowanych potraw.

Profesjonalna obsługa

Klientom korzystającym z naszej sali na komunię we Wrocławiu zapewniamy profesjonalną obsługę przyjęcia. Zatrudniamy doświadczonych kelnerów, których wyróżniają wysokie kwalifikacje i życzliwe podejście do wszystkich gości. Dzięki temu rodzice nie muszą martwić się o przebieg imprezy i mogą skupić się na wspólnym świętowaniu jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu swojego dziecka.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Dodatkowe Szczegóły

      Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188