Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Oferujemy wysokiej jakości catering dla firm oraz klientów indywidualnych. Proponujemy wyborne menu na imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe, jak też bankiety. Podejmujemy się kompleksowej obsługi gastronomicznej różnego charakteru wydarzeń, zapewniając wyśmienite potrawy, dostosowane do okazji, a także profesjonalny serwis kelnerski. Dbamy nie tylko o doskonały smak, ale również o efektowną prezentację.

Działamy na ternie Wrocławia i okolic. Podajemy potrawy o odpowiedniej temperaturze oraz na bazie świeżych składników. Dostosowujemy chętnie menu do wymagań naszych Klientów, uwzględniając specyfikę diety, ulubione smaki Klientów, charakter uroczystości. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że rezultaty naszej pracy będą spełniały oczekiwania pod każdym kątem. Zachęcamy do współpracy przy organizacji wydarzeń.

Imprezy okolicznościowe

Jesteśmy firmą cateringową, która zapewnia nie tylko dopasowane menu, ale również w pełni profesjonalna obsługę – terminową dostawę, doskonałą prezentację dań, wyraziste smaki, ciekawą kompozycję prezentującą się na paletach i talerzach, jak również pomoc przy wyborze najodpowiedniejszego dla danej uroczystości menu.

Imprezy okolicznościowe wzbogacone naszymi smakami oraz obsługą cateringową przygotowywane są na najwyższym poziomie. Decydując się na współpracę z nami mogą Państwo liczyć na niezawodność wykwalifikowanego, w pełni dyspozycyjnego zespołu, który zatroszczy się o każdy detal. Niezależnie od tego, czy organizują Państwo we Wrocławiu kameralną uroczystość rodzinną, czy też biznesowe wydarzenie – pozostajemy do dyspozycji.

Catering, który oferujemy, obejmuje:

  • indywidualnie skomponowane menu, uzgodnione z Klientem;
  • przygotowanie potraw wraz z uwzględnieniem ich ciekawej kompozycji (w szczególności dotyczy to tzw. gotowych palet, które są gotowe do natychmiastowej prezentacji na stole);
  • pełną obsługę zespołu kelnerskiego (dotyczy zarówno uroczystości rodzinnych, jak i obsługiwanych przez nas przerw kawowych).

Ponadto pragniemy zapewnić, że niezależnie od tego, czy przygotowujemy poczęstunek na bal maturalny, gimnazjalny czy też uroczysty obiad wzbogacający ważny dla Państwa jubileusz – zawsze dbamy o wyrazistość smaku oraz świeżość naszych potraw.

Bankiety

Staramy się w taki sposób kształtować naszą ofertę, aby pozwoliła ona Państwu na skorzystanie z naszego wsparcia nie tylko w trakcie uroczystych kolacji, ale również w trakcie premier, gal oraz okazjonalnych bankietów. Przygotowując konkretną propozycję menu zawsze uwzględniamy charakter wydarzenia – pragniemy, by nasza propozycja była całkowicie spójna z organizowanym przez Państwa eventem. Ustalając z Klientem konkretny budżet jesteśmy w stanie wykazać się kulinarną pomysłowością oraz umiejętnością odnajdywania najciekawszych i jednocześnie najbardziej zaskakujących rozwiązań. Dlatego też nie proponujemy naszym Klientom gotowych rozwiązań – jako profesjonalna firma cateringowa staramy się przede wszystkim dostosować do oczekiwań naszych Klientów. Jeżeli więc planują Państwo w najbliższym czasie organizację wyjątkowego wydarzenia we Wrocławiu – zachęcamy do skontaktowania się z nami. Bankietowe menu, które przygotujemy i zrealizujemy jest także wspaniałą propozycją, która może zagościć na stołach w roli cateringu dla firm. Realizowaną przez nas obsługa kelnerska bez wątpienia okaże się również doskonałym uzupełnieniem przygotowywanej przez Państwa imprezy okolicznościowej (niezależnie od jej charakteru oraz ilości uczestników).

Co wyróżnia propozycję Vita Catering? Jest to niezwykle szeroki wachlarz dań i przekąsek na bankiety, gale, premiery. Jesteśmy otwarci na nowości kulinarne. Menu na bankiet – w zależności od charakteru imprezy oraz planowanego budżetu -ustalamy z Klientem indywidualnie.

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188