Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Wrotkarnia jest pierwszą dyskoteką pierwsza tego rodzaju dyskoteką w Polsce. Lokal jest przeznaczony dla każdej osoby która lubi muzykę i dobrą zabawę.

Oferta na urodziny dla dzieci

Każda oferta jest wyceniana indywidualnie

W ofercie urodzinowej znajdziesz wygodne kolorowe loże dla Twoich gości. Podczas urodzin są one oddzielone i przeznaczone dla do Twojej dyspozycji. Czas wynajęcia loży to 3h. Istnieje również opcja wynajęcia osobnej loży poza torem wrotkarskim dla rodziców. W naszej ofercie znajduje się wynajęcie animatora, który będziesz czuwać na urodzinami. Animator przywita w waszym imieniu gości, poda napoje, przekąski oraz zorganizuje zabawy dzieciom. Animator będzie również czuwać nad bezpieczeństwem dzieci.

Najlepiej, aby impreza była zorganizowana dla dzieci które już potrafią jeździć na wrotkach lub rolkach. Minimalny wiek uczestników może wynosić 7 lat, natomiast wielkość grupy to min 5 osób, a maksymalna to 20. Rekomendujemy wielkość grupy pomiędzy 12 – 15 osób.

1 Review for Wrotkarnia RollerDisco

Oceń nas i Napisz Opinię

Twoja ocena dla tego lokalu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja recenzja powinna mieć przynajmniej 140 znaków :)

Uzyskaj Dostęp do tego Lokalu

Dodatkowe Szczegóły

      Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/metate/domains/wlokalu.pl/public_html/wp-content/themes/listingpro/functions.php on line 4188