Okazja
  • Catering
  • Imprezy Okolicznościowe
  • Lokal na Imprezę
  • Sala Weselna
  • Sale Konferencyjne
  • Urodziny dla dzieci
Miasto

Urodziny dla Dzieci Wrocław

Imprezy Okolicznościowe

Iventos

Bądź pierwszy który zrecenzuje!
Urodziny dla dzieci

Hopek

Bądź pierwszy który zrecenzuje!
Urodziny dla dzieci

HappyLandia

Bądź pierwszy który zrecenzuje!
Urodziny dla dzieci

Berek

Bądź pierwszy który zrecenzuje!
Urodziny dla dzieci

Bajkowo

Bądź pierwszy który zrecenzuje!

Oferta organizatorów urodzin dla dzieci prześciga się w najróżniejszych propozycjach. Oferty zawierają usługi animatorów, plener, sale zabaw i wiele innych atrakcji.

Koszt urodzin dla dzieci zależnie od lokalizacji to 80 zł za 1h wynajęcia sali. Najdroższe są koszty organizowane przez wyspecjalizowaną firmę w organizacji kinderbali. Najtaniej zorganizujemy urodziny w osiedlowych salach, gdzie można wynająć salę na określony czas.

Po wynajęciu sali trzeba się zastanowić nad zagospodarowaniem czasu dzieci. Rodzice, którzy nie są gotowi na opiekowanie się kilka godzin małymi imprezowiczami na pomoc śpieszą animatorzy. Animatorzy stworzą plan zajęć na czas trwania całej imprezy, a zabawy będą dopasowane do wieku dzieci. Koszt pracy animatora waha się od 150 do 600 zł za imprezę.

Zazwyczaj lokale organizujące urodziny dla dzieci posiadają już ofertę swojego animatora. Warto przed zdecydowaniem się na animatora w ramach „dodatku do sali” sprawdzić komentarze i recenzje.

O czym pamiętać przed organizacją urodzin dla dziecka?

Poczęstunek i Tort – to niezbędne elementy przyjęcia urodzinowego dla dzieci.

Dekoracje i Przebrania – Warto zastanowić się nad przyjęciem tematycznym dzięki czemu dla dzieci takie urodziny, takie urodziny na dłużej zapadną w pamięć.

Animator i jego program – Zanim zatrudnisz animatora poproś go o kwalifikacje i program. Przed rozpoczęciem urodzin powinieneś znać program animatora.

Liczba Gości – Przed podjęciem decyzji co do lokalu i animatora musisz mieć pewność, że nie przekraczasz liczby dzieci. Czasem możliwe jest zaproszenie więcej osób, ale pod warunkiem dopłaty do drugiego animatora.